Aby bola vaša zásielka v bezpečí

Napriek tomu, že žijeme v modernom svete, ktorý je plný digitalizácie, predsa len stále potrebujeme využívať služby pošty. Posielanie balíkov, dokumentov, cenných papierov či iných predmetov je stále neodmysliteľnou súčasťou našich životov. Každý z nás snáď už zažil moment, kedy sa tešil na poštu, pretože mu prišla zásielka. Každý z nás však už zažil aj pocit sklamania, kedy mu bola zásielka doručená poškodená. Je to bežným javom. Zásielka je totiž prepravovaná viacerými zamestnancami počas viacerých dní a občas môže dôjsť k jej poškodeniu napriek snahe o jej neporušené zachovanie. V tom lepšom prípade je poškodená len obálka, no môže dôjsť aj k poškodeniu samotnej zásielky, z čoho už sa stáva problém.

obalka so srdieckom

Poškodenie zásielky dochádza pri predmetoch s ostrými hranami, ktoré môžu zvnútra poškodiť papierovú obálku či zvonku pri strete s ostrým predmetom, ktorý prederaví papier. V takomto prípade je vhodným riešením práve bublinková obálka. Bublinková obálka je typ obálky určený na prepravovanie krehkých zásielok. Vo vnútri obálky sa nachádza plastový materiál, ktorý vytvára bublinky naplnené vzduchom. Úlohou týchto bubliniek je ochrániť zásielku pred poškodením či otrasmi. Vďaka tomu, že sa jedná o plast, čiastočne dokáže uchrániť zásielku aj pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

bublinkove obalky

Bublinkové obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/bublinkove-obalky-sk, ktoré môžete nájsť tu: https://www.2packsk.sk/obalky-sk/bublinkove-obalky-sk, zaručia vašej zásielke potrebné bezpečie pri preprave. Na výber máte z rôznych tvarov a veľkostí, vďaka čomu bude bublinková obálka presne prispôsobená na miery vašej zásielky. Vďaka tomu bude zabezpečená jej lepšia ochrana. Naše bublinkové obálky sa uzatvárajú vďaka jednoduchému pásu lepidla, z ktorého jednoducho odlepíte papier a obálku zalepíte. Nemusíte sa trápiť s náročným lepením obálky. Vaša zásielka nevypadne z obálky a dostane sa k prijímateľovi v poriadku.