Hygienický rozbor vody pre každého

Voda, to je niečo, s čím sa stretávame každodenne. Pijeme ju, pomocou nej varíme, využívame ju aj na sprchovanie či kúpanie, ale aj na polievanie našich záhrad. Využívame naozaj často a človek vlastne bez vody nevie prežiť. Malo by nám teda skutočne záležať na jej kvalite a nepodceňovať ju. Kvality vody, ktorú konzumujeme ovplyvňuje naše zdravie, ako aj zdravie celej našej rodiny a iných členov domácnosti. Preto by mala byť voda naozaj bezpečná. Niekedy sa môže stať, že pitná voda obsahuje zvýšené množstvo niektorých prvkov. V malom množstve nás to nijako neovplyvňuje, avšak pri ich zvýšenom výskyte môže dôjsť k poškodeniu ľudského zdravia.

umyvanie ruk

Testy zamerané na kvalitu vody sú neodmysliteľnou súčasťou procesu, pri ktorom spoznáte kvalitu pitnej vody vo vašej domácnosti. Bežný človek totiž nevie rozoznať zvýšené množstvo stopových prvkov, mikróbov, baktérií či iných častíc prítomných vo vode, ktoré môžu znížiť jej kvalitu. Takýto rozbor vám pomôže zistiť kvalitu vašej vody, a tak budete mať istotu, že vodu, ktorú pijete, je bezpečná a bez obsahu prvkov, ktoré by mohli ohroziť vaše zdravie.

pitna voda z kohutika

V našej ponuke nájdete širokú ponuku hygienických rozborov vody. Cena hygienického rozboru vody sa pohybuje v rôznych cenových reláciách závisiac od jeho rozsahu. Záleží taktiež aj od množstva posudzovaných parametrov, či sa jedná o kompletný rozbor vody alebo sa zameriame iba na pár parametrov. Testy prebiehajú v špecializovanom laboratóriu, vďaka čomu zaručujeme presné a spoľahlivé výsledky. Po doručení výsledkov vašej pitnej vody vám ponúkame aj odborné poradenstvo, ktoré vám pomôže s interpretáciou výsledkov a s prípadnými úpravami vašej vody, ak bude potrebné. Prečo je chemický rozbor vody dôležitý? Pomôže ochrániť vašej zdravie, ale taktiež aj životné prostredie. Ak zistíme zvýšený výskyt škodlivých prvkov, pomôžeme vám k vyriešeniu tohto problému.