Zábradlie v modernom štýle

V prípade moderných nehnuteľností ste si možno všimli, že veľkú úlohu zohráva sklo. Sklo je na luxusných nehnuteľnostiach na každom kroku. Či už ide o nadrozmerné veľké množstvo okien alebo sa sklo nachádza v podobe sklenených dverí ako v interiéri tak aj v exteriéri alebo sklo tvorí veľkú časť exteriéru v podobe zábradlia. Práve sklo na zábradlí vo veľkej miere ovplyvňuje celkový dizajn vašej nehnuteľnosti.

sklenené zábradlie

Zábradlie zo skla, áno či nie?

Zábradlie zo skla je veľmi praktickým pomocníkom na každý balkón či schodisko. Či už v prípade domov, ale aj bytu, sklo na zábradlie nebude nikdy krok vedľa. Ak sa Bojíte realizácie skla na balkón či schodisko z dôvodu možnosti rozbitia, obavy vôbec nemusíte mať. Sklenené zábradlie je vyrobené z kvalitného, tvrdeného skla, ktoré je odolné voči rozbitiu a námahe. Ide o hrubé sklo, ktoré len tak niečo nerozbije. Svojimi vlastnosťami sa môže prirovnať k odolnosti nerezového či dreveného zábradlia. Okrem dobrej odolnosti je však aj krásnym estetickým prvkom v každej domácnosti. Sklom jednu úžasnú vlastnosť. Tradičné sklo je nepriehľadné a to zabezpečí najmä v otvorených interiéroch krásne presvetlenie a koncept otvorenej miestnosti.

zábradlie

Aj keď je schodisko súčasťou interiéru, vďaka sklenenému zábradliu budete mať pocit zjednoteného konceptu. Tradičné prevedenie skleneného zábradlia je číre priehľadné sklo. No ak túžite po inom type, môžete si zvoliť ako matné sklo, tak sklo s fóliou či zateplením. A ak vás zaujíma ukotvenie skla na balkónoch a terasách, sklenené zábradlie môže byť uchytené o nerezovú konštrukciu, ale môže byť takisto samonosné a uchytené priamo v podlahe či fasáde domu. Pre viac inšpirácií skleneného zábradlia neváhajte navštíviť internetovú stránku lmmont.sk, kde nájdete moderné prevedenia a cenu skleného zábradlia, či iných sklenených prvkov v domácnosti.