Samsung klimatizácie

Ak si potrpíte na svoju obľúbenú značku, nemusíte sa jej vzdávať ani pri výbere klimatizácie. Je iba vaším rozhodnutím aký typ si budete chcieť zvoliť. Jednou z najznámejších značiek v oblasti elektroniky a techniky je jednoznačne značka Samsung. Nie je to ale iba výrobca špičkových smartfónov na našom trhu ale táto značka zdobí aj produktovú radu klimatizácii. Ak ste zarytím fanúšikom kvality a spoľahlivosti mali by ste hodiť okom po klimatizácii Samsung Cebu 5kw. To že je zakomponovaná ako smart wifi pre nás teda nie je žiadnym prekvapením. Vďaka tejto funkcii bude môcť svoju klimatizáciu ovládať vďaka smartfónu a pripraviť si teda príjemný príchod domov.

moderná klimatizácia

Na zníženie teploty nebudete musieť čakať ale rovno si ju užívať. Nízka hlučnosť by mala byť základnou požiadavkou pre každú klimatizáciu. Nie je teda nič otravnejšie ako hlučná klimatizácia, ktorú musíte celé leto trpieť. So Samsung Cebu sa toto ale nestane. Je totiž charakteristická mimoriadne tichým chodom a maximálne možnou personalizáciou. Dokáže totiž spolupracovať nielen na báze smart ale aj poskytuje ovládanie pomocou umelej inteligencie. Tak to je riadna pecka! Rovnako ako keď neustále niečo odložíte a neviete to nájsť. Tu to rozhodne nehrozí. Je totiž možné ovládať ju hlasom. Toto je najnovšia technika v oblasti klimatizačných jednotiek a ich posun na oveľa vyššiu úroveň nápomocnosti a zjednodušenia ovládania klimatizácie.

potrpíte si na kvalitu

Vonkajšia jednotka je ošetrená anitkoróznym povrchom a preto je oveľa trvácnejšia a kvalitnejšia ako obyčajnejšie bežné jednotky. Vďaka týmto úpravám je klimatizácia odolnejšia voči poveternostným vplyvom, vlhku a mechanickým nárazom. Ako vonku tak aj vo vnútri. Ani vnútorná jednotka sa nemá za čo hanbiť. Vnútro sa čistí vďaka samočistiacemu výmenníku a informuje nás aj o zanesenom filtri. Presné informácie dokáže spracovať aj vďaka možnosti zaznamenania spotreby elektrickej energie. Ako vidíte Samsung opäť nesklamal. Na trh uviedol skutočne nadupaný model s najnovšími inováciami nielen v oblasti užívania v priestore ale aj možnosťou ovládania na viacerých vrstvách online systému.