Výkonný 50 W LED reflektor so širokým využitím

Výkonný 50 W LED reflektor z ponuky led reflektor 50W ponúka zákazníkom široké možnosti využitia v interiéri a rovnako aj v exteriéri, výborné osvetlenie priestoru, elegantný dizajn, kvalitu a funkčnosť. V porovnaní s predchádzajúcimi spôsobmi osvetlenia je podobne ako aj iné formy LED osvetlenia ekonomicky výhodnejší, omnoho ekologickejší a takisto aj funkčnejší. Pri jeho zapnutí dosiahnete svietivosť takmer okamžite, nevytvára zbytočne vysoké teplo, má dostatočný výkon a jeho vyžarovací uhol je 120 stupňov, čo dokonale stačí na správne osvetlenie priestoru.

Je využiteľný aj vo vonkajšom prostredí, jeho stupeň ochrany IP 65 ho dokonca predurčuje aj na použitie v namáhanom prašnom alebo vlhkom prostredí.

V ponuke ho nájdete v elegantnej čiernej farbe, výnimkou nie sú ani biele LED detektory s príkonom od 10W až po 100 Wattov.

led reflektor biely

Ponúkané LED detektory nepôsobia robustne aj vďaka slim konštrukcii, využijú sa teda v interiéri ako samostatne stojace prvky alebo pripevnené do steny, k nábytku, policiam, lištám alebo aj do stropu.

LED reflektory sú hodne využívanie aj na osvetlenie reklamných plôch, bilboardov a reklám, prípadne loga firmy alebo časti daného objektu, napríklad aj na historické stavby. Rovnako dobre ale poslúžia v dielni, v garáži alebo aj v ateliéri, prípadne vo výstavných halách.

led reflektor čierny

Ich svietivosť je vysoká, kvalita a výkon je profesionálny a farba je v ponuke od studenej bielej, cez neutrálnu až po teplú bielu. Inšpiráciu a popis technických parametrov nájdete aj na webovej stránke a takisto aj možnosti ukážky finančnej úspory v porovnaní s predchádzajúcimi typmi osvetlenia. Stačí si zadať základné parametre a výpočet spotreby energie uvidíte okamžite. LED osvetlenie je výnimočné aj energetickou nenáročnosťou a rozdiel v spotrebe energie v porovnaní s predchádzajúcimi spôsobmi osvetlenia je výrazný.