Šikovné a funkčné plastové obálky

Ak si zvolíte vkusnú, praktickú a najmä spoľahlivú obálku z ponuky plastove obalky určite neoľutujete.

Jej vlastnosti sú v porovnaní s možnosťou zabalenia tovaru do papierových krabíc a kartónov výnimočné, ponúkaná plastová obálka je pevná, odolná, nepreliači sa jej tvar a tovar sa k zákazníkovi doručí nepoškodený. Pri preprave a doručovaní tovaru nastávajú situácie, keď zásielka musí odolávať dažďu, snehu, prípadne je dlhý čas vystavená teplu, často sa prekladá, prehadzuje, manipulácia je občas náročná. Tomuto ponúkané plastové obálky odolávajú, je na nich spoľahnutie a zákazníci prejavujú s nimi spokojnosť.

package-1511683_640

V ponuke je niekoľko kolekcií plastových obálok – od klasických bielych, originálnych farebných, bez uška alebo s uškom na zavesenie, ktoré majú využitie takmer všade a do ktorých zabalíte textil, tlačoviny alebo iné drobné predmety.

Tajomstvo obálky je zabezpečené vnútornou čiernou fóliou, ktorá je takisto pevná, pružná a odolná ako vonkajšia fólia a ktorá zaisťuje prepravovaným zásielkam dodržiavanie listového tajomstva.

Ak chcete aby zasielanie Vášho tovaru bolo originálne, zvoľte si farebné plastové obálky, ktoré sa podobne ako klasické dodávajú v mnohých rozmeroch, aj vrátane tradičných kancelárskych rozmerov A3-A5. V ponuke sú aj s uškom, čo zvyšuje originalitu farebnej obálky, zákazník si ju zavesí a má na očiach.

Výdrž obálok, ich pevnosť a nosnosť sa udáva v jednotkách mikróny – ponúkané obálky majú pevnosť odolného plastu 50-90 mikrónov, čo znamená, že vydržia a unesú bez roztrhnutia aj väčšiu textilnú zásielku alebo viac tlačovín.

envelope-4016187_640

Pri balení si vždy všímajte rozmery zasielaného tovaru a zvoľte si vždy väčšiu obálku, aby tovar mal dostatok priestoru, netlačil sa a neprehýbal sa zbytočne.

Pri kúpe si vyberiete z množstevných balení, pri farebných obálkach už od 10 ks až po 200 ks balenia, ale plastových obálok nikdy nie je dostatok, väčšie balenia majú aj výhodnejšiu cenu, ušetríte na opakovanom poštovnom pri menších baleniach, takže väčšie množstvá sú výhodnejšie.

Šikovné a moderné riešenie za rozumnú cenu je tu pre Vás.