Pohodlie na balkóne celý rok

Využite naplno potenciál svojho balkónu a nenechajte sa z neho vyháňať pálivými slnečnými lúčmi počas horúcich letných dní. O príjemný tieň sa hravo postarajú balkónové rolety. Predstavujú moderné riešenie tienenia akýchkoľvek balkónov. Sú jednoducho použiteľné, efektívne a v neposlednom rade odolné. Môžete sa spoľahnúť, že vďaka roletám budete chránení pred UV žiarením. Aj mimo letnej sezóny však nájdu https://www.dovera.sk/press/tlacove-spravy/a2392/recepty-si-mobile-najdu-len-poistenci-dovery svoje uplatnenie. Sú tkané takým spôsobom, že neprepustia ani vietor, takže si môžete na balkóne aj počas jesenného rána pohodlne vypiť šálku horúcej kávy, alebo si môžete dopriať relax pri dobrej knihe, či posedieť s priateľmi doma, no na čerstvom vzduchu. Rolety na balkón a ich cena krásne doplnia vzhľad celého balkónu, pretože si môžete zvoliť farbu ich prevedenia podľa vašich predstáv.

terasa

Zaujala vás predstava celoročne využívaného balkóna? Požiadajte o cenovú ponuku, ktorú získate prostredníctvom kontaktného formulára, dostupného na webovej stránke www.screenoverolety.sk. Tienenie pomocou exteriérových roliet nie je určené výlučne pre balkóny. Krásne doplnia napríklad aj váš záhradný altánok. Okrem ochrany pred slnkom a vetrom vám vytvoria aj neoceniteľné súkromie. Naopak vy nebudete mať pocit uzavretého priestoru, pretože zvnútra smerom von je roleta priehľadná. Vyberte si farbu a rozmer rolety a vytvorte snímateľnú stenu altánku.

budova

Veľkosť altánkovej rolety môže byť až do 7 metrov do šírky a až do 6 metrov do výšky. Vďaka všestrannej funkcii exteriérových roliet môžete kedykoľvek počas roka tráviť príjemné chvíle na čerstvom vzduchu s ochranou pred nepriazňami počasia. Exteriérové rolety odolajú aj silnému vetru, a to vďaka kvalitnej záťaži na spodnej strane ich konštrukcie. Nehrozí teda lietanie rolety zo strany na stranu. Kvalitu, funkčnosť a moderný vzhľad – presne to prinesie exteriérová roleta na vaše balkóny, terasy, či altánky.