Podnikajte ešte dnes

Potrebujete čím skôr začať podnikať no nemáte už na to, aby ste svoj čas strácali vybavovaním a papierovou byrokraciou na úradoch? To nie je žiadny problém pri kúpe READY MADE. Využite ponuku predaja s.r.o. platca Dph a podnikajte v priebehu pár hodín. Zverte svoje podnikanie do rúk odborníkom a začnite podnikať bez akýchkoľvek,,zádrhelov“. Tieto READY MADE spoločnosti sú založené výhradne pre začínajúcich podnikateľov, ktorý chcú svoju spoločnosť okamžite. Všetko je vopred pripravené a Vaša spoločnosť môže okamžite po podpísaní potrebných dokumentov bezproblémovo fungovať.

podpis dokumentov

V našej ponuke READY MADE nájdete viacero spoločností, stačí si iba vybrať tú, ktorá Vám bude najviac vyhovovať v oblasti Vášho podnikania. Tieto novozaložené spoločnosti disponujú so všetkými potrebnými dokumentmi a zápismi, ktoré potrebujete k zaačatiu podnikania a teda majú už vopred pridelené IČO a DIČ, čo znamená že sú zapísané v obchodnom registri a sú taktiež registrované na daňovom úrade pre daň z príjmov, taktiež ich základné imanie je splatné v plnom rozsahu a teda obsahujú úplné znenie zakladateľskej listiny čo samozrejme môžete v cene za kúpu spoločnosti zmeniť podľa vlastných potrieb a požiadaviek, ďalej je tu zmluvná garancia, že daná spoločnosť nemá žiadne záväzky a taktiež je pre Vás možnosť rozšírenia či zúženia predmetov podnikania taktiež podľa Vašich potrieb.

spokojná dohoda

Všetky potrebné dokumenty pre kúpu a predaj s.r.o. platca Dph budú pre Vás vopred pripravené našim advokátom, ktorý sa náležite postará o všetko potrebné. Zverte začiatok svojho podnikania práve nám, profesionálom, ktorý vedia presne čo a ako je potrebné pre založenie fungujúcej spoločnosti či firmy. READY MADE sú novinkou na Slovensku no na celosvetovom trhu je to už úplne bežná a zaužívaná záležitosť v začatí podnikania. Tak nebuďme,,pozadu“.