Úsporné LED žiarovky

V dnešnej dobe vysokých cien energií a šetrenia sa oplatí investovať do úsporných žiaroviek. Tieto Vám dokážu v krátkom čase vrátiť počiatočné investície a vy si tak zakrátko môžete užívať usporené peniaze. V každej domácnosti používame svietenie, najmä počas jesenných a zimných dní a večerov. Taktiež v podnikoch či obchodných prevádzkach je svietenie pomerne často využívané. A tu sa nám naskytá otázka…dá sa na tomto usporiť? Samozrejme odpoveď je,,Áno“.

mnoho žiaroviek

Pomocou úsporných LED žiaroviek E27 so závitom, ktoré pasujú takmer do každého svietidla je to pomerne jednoduché. Jedná sa o najpoužívanejšie žiarovky, vyznačujú sa vysokou úsporou, dlhou životnosťou a ako to už v dnešnej dobe technológií býva, taktiež sa vyznačujú ekologickosťou.

Teda v každom smere sa jedná o skutočne veľmi výhodnú výmenu starých žiaroviek za verziu omnoho lepšej varianty.

led žiarovka

V našej ponuke nájdete množstvo typov týchto úsporných LED žiaroviek E27 či už z hľadiska uhla svietenia danej žiarovky, či daným výkonom žiarovky ale aj ich farebným svietením. V LEDprodukt kladieme vysoký dôraz na kvalitu našich predávaných produktov a preto v každej LED žiarovke E27 je zabudovaný tak zvaný CCD DRIVER, ktorý zabezpečí že nebude žiarovka nijako blikať počas svietenia alebo slabo svietiť po jej vypnutí. Samozrejme u lačnejších náhradách týchto žiaroviek je to bežná neželaná záležitosť.

Pri každej LED žiarovke E27 si môžete vyberať z troch základných farebných variantov svietenia a teda:

– Teplá biela s označením 3000K

– Neutrálna biela s označením 4000K

– Studená biela s označením 6000K

usporná žiarovka

Výber je len na Vás mi Vám vieme poradiť výber farebnosti svietenia podľa toho, v tej ktorej miestnosti budete danou žiarovkou svietiť. Samozrejme, kde budete pracovať a teda vykonávať väčšiu aktivitu, je vhodnejšia žiarovka s jasným studeným svetlom a teda LED žiarovka E27 v Studenej bielej farbe (6000K). Naopak, kde budete využívať danú miestnosť skôr na oddych alebo relax je vhodnejšia verzia LED žiaroviek E27 vo farebnej variante Teplá biela (3000K).

Pozrite si našu ponuku a vyberajte si. V prípade akýchkoľvek otázok Vám radi poradíme.