Prečo sú olejové parfémy do prania lepšou voľbou než aviváž?

Možno ste už aj vy počuli o novinke v praní, ktorá veľmi efektne nahradí akúkoľvek aviváž. Nielen, že bude mať bielizeň dlhotrvajúcu elegantnú vôňu, no olejové parfémy do prania majú aj ďalšie pozoruhodné výhody, pre ktoré si ich určite obľúbite. Poďme si to teraz rozobrať trochu viac. Kým niektorí výrobcovia podobných vôní do prania volia syntetické parfémy alebo modifikované esenciálne oleje, pri značke Essentia sa môžete spoľahnúť na 100 % prírodné vonné zložky, starostlivo vyrobené z prírodných esenciálnych olejov. To určite poteší mnohých, ktorí milujú svieže naturálne vône a ich aromatické pôsobenie na telo i myseľ. Sú dokonca vegánske a nie sú testované na zvieratách. Vykúzlia tak dlhotrvajúcu pôvabnú vôňu, ktorá vás bude sprevádzať dni až týždne.

sada parfému

Vhodné pre citlivú pokožku

Ako jediné na našom trhu sú vône parfémov do prania Essentia dermatologicky testované s certifikátom „Vhodné pre citlivú pokožku“. To dáva priestor pre všetkých, ktorým citlivosť neumožňuje používať konvenčné aviváže. Essentia vôňa do práčky má zaujímavé zloženie. Neobsahuje toxické a karcinogénne ingrediencie, ako sú napríklad parabény, dioxán alebo ťažké kovy. Navyše sú špeciálne koncipované tak, aby sa vôňa na vláknach akékoľvek tkaniny uvoľňovala postupne. To umožňuje oveľa dlhší aromatický zážitok, než je dnes bežné a variabilitu rôznych zaujímavých vôní, z ktorej si môžete vyberať.

dárková kazeta

Možná úspora a pohodlnosť pri používaní

Nemožno nespomenúť, že parfém do prania Essentia je vysoko koncentrovaný, a preto ho stačí naozaj málo. Jedna dávka sa pohybuje v rozmedzí 5 – 20 ml. Možno niečo nakoniec i usporíte. Efekt však určite bude wow! Dávkovanie je praktické a jednoduché, stačí dávku naliať do priehradky na aviváž. Aviváž tak už nepridávate a môžete si doslova užiť nádhernú vôňu, ktorá sa z každého podobného prania bude rozlievať po celej domácnosti. Je krásne tešiť sa na pranie, však?