Meniče napätia uľahčujú napájanie autopríslušenstva do zásuvky

Na cestách v aute sa mnohokrát obzeráme po rôznych doplnkových službách a vychytávkach. V oddelení s autopríslušenstvom nejeden z nás utratí nejaké to euro, aby si cesty a výlety spríjemnil rôznymi doplnkami. Auto chladnička, ohrievač vody, ohrievacia deka a podobne. Merač tlaku v pneumatikách a ďalšie zaujímavé prístroje do 12 V auto zásuvky (zapaľovač) sa dajú dnes zaobstarať.

auto interiér

Pokiaľ máte nejeden spotrebič s napájaním do 12 V zásuvky, teda do zapaľovača v automobile, a chcete ich používať doma alebo v dielni, stačí vám menič napätia z 220v na 12v. Tento skromný prístroj umožní prepojenie zásuvky, tej klasickej na 220V a koncovky spotrebiča na 12V. Budeme ich vedieť pohodlne používať takmer všade, nielen v aute. Menič napätia je preto veľmi praktický a dôležitý pre mnohé autopríslušenstvo. Môžete tak svoje obľúbené masážne poťahy používať nielen v aute, ale aj na svojom kresle doma, alebo v záhradke. Menič napätia vám v tom ľahko pomôže. Jediné, čo si musíte postrážiť je príkon spotrebičov.

dáma v aute

Autopríslušenstvo skrýva mnohé možnosti zaujímavých doplnkov a prístrojov, ktoré sa dajú v aute používať práve vďaka 12 V zástrčke, ktorú voláme zapaľovač auta. Koncovku do nej zasunieme a spotrebič dostane potrebnú energiu z auta. Môžete tak v aute používať rôzne zaujímavé spomínané vychytávky od nástrojov, vŕtačiek, až po ohrievače vody, ohrievacie deky, masážne poťahy, či sušič topánok. Jednoducho čokoľvek, čo na 12V napojíme. Nemusíte sa báť, že tieto prístroje už nepoužijete, nakoľko práve menič napätia rozširuje možnosti používania aj na domácnosti alebo dielne, či garáže, jednoducho všade tam, kde je klasická 220V zásuvka.

Meniče napätia si pohodlne zaobstaráte na web stránke 123auto.sk. Môžete si ich tu jednoducho objednať online a veselo používať vaše skvelé prístroje už všade.