Led reflektory

Led reflektory sa vyznačujú dlhou životnosťou ako aj zárukou. Led reflektor 100W sa vyrovná a výborne nahradí halogénový reflektor 500W. Vyznačuje sa porovnateľnou intenzitou svetla. Led reflektor si nevyžaduje údržbu a je odolný voči vode ako aj prachu a podobným vplyvom z vonkajšieho prostredia. Led reflektory sa používajú v interiéroch ako aj v exteriéroch. Led reflektory sú úsporné k spotrebe elektrickej energie, čo je ich značným plusom v porovnaní s klasickými reflektormi.

Led reflektor č.1

Led reflektory sa používajú na osvetlenie budov, tunelov, ciest, záhrad a podobne. V ponuke nájdete klasické reflektory ako aj reflektory so stojanom, ktoré je možné prispôsobiť do želaných a potrebných polôh pri osvetlení jednotlivých objektov. Ďalším typom reflektorov sú solárne reflektory, ktoré sa nabíjajú v priebehu dňa. Reflektory s pohybovým senzorom sú tiež pomerne značne zastúpené a tešia sa svojej obľube, vďaka ich praktickosti a funkčnosti.

Led reflektory sú vhodné pre osobné potreby ako aj pre verejné potreby a nájdete ich v početnom zastúpení aj vo verejných priestranstvách. Výborne sa hodia aj na použitie v halách, telocvičniach či skladoch, kde zaisťujú dostatočné osvetlenie. Vyrobené sú z hliníka v spojitosti s hrubým sklom, vhodným aj v nepriaznivých a náročných podmienkach.

Led reflektor č.2

Zaistite si svetlo, ktoré potrebujete a rozsvieťte si váš priestor práve podľa vašich potrieb a požiadaviek. Led osvetlenie napreduje pred klasickým halogénovým osvetlením už značné obdobie z dôvodu šetrenia elektrickej energie, čo sa odrazí pri platení účtov za elektrinu. Vyberte si najvýhodnejšie možnosti pre vás aj v prípade osvetlenia, ktoré je nevyhnutnou súčasťou našich príbytkov. Rozsvieťte si vaše domovy tak, aby ste boli spokojní, čo sa týka intenzity svetla. Doprajte si príjemný pocit s Led osvetlením u vás doma.

Led reflektor si môžete objednať priamo cez našu internetovú stránku, kde nájdete prislúchajúcu fotogalériu, detailný popis, kde patrí aj cena jednotlivých produktov.