Jeansy BIG STAR

Tento populárny kúsok oblečenia má za sebou bohatú históriu a predpokladáme, že aj dlhú budúcnosť. Materiál na zhotovenie jeansov bol vynájdený v roku 1873, no najväčšiu popularitu jeansy získali v 50. rokoch minulého storočia. Práve vtedy sa stali nevyhnutnosťou v pánskych, ale aj dámskych šatníkoch. Vďaka svojej univerzálnosti a dizajnu sú blue jeansy obľúbené dodnes. Obrovskou výhodou pri jeansoch je možnosť kombinovať ich s iným typom oblečenia či doplnkami. Na stránke BIGSTAR je možné vybrať si zo širokej škály kombinácií, veľkostí a farieb dámskych a pánskych jeansov, ale aj pre dieťa či BASIC, v ponuke je tiež aktuálna kolekcia jeseň/zima 2022.

jeans

Zvlášť obľúbené sú jeansy u žien, pretože dokážu vytvoriť skvelý výsledný efekt – pôsobia športovo elegantne, vkusne, spontánne, ležérne, ale aj veľmi žensky. Mnoho žien si kladie otázku, ako vybrať jeansy podľa tvaru postavy – ako najviac zdôrazniť krivky a zvýrazniť ženskú príťažlivosť, alebo naopak, zakryť nedokonalosti. Závisí samozrejme od viacero faktorov – ak sa chcete cítiť pohodlne, siahnite po voľnom strihe. Džínsovina patrí k pružným materiálom, a preto je dokonale vhodná na tvarovanie postavy, ktorej sa dokáže prispôsobiť. Jeansové nohavice s vysokým pásom sú vhodné na vytvorenie dojmu štíhlejšej postavy, a zároveň zakryjú oblejší pás či bruško.

jeans II

Na vytvarovanie postavy slúžia dámske jeansy typu push up. Skvelým výberom sú tiež jeansy so širokými nohavicami, ktoré potešia aj moletnejšie dámy, keďže pôsobia vzdušne a zoštíhľujú. Modely z džínsoviny môžu byť aj bláznivé a originálne – či už ide o strihy s dierami a odreninami, ale aj o džínsy v pomerne netradičných farbách – v žltej či zelenej, či extravagantné s metalickými prvkami, ktoré celkový vzhľad oživia. Netreba zostať ani pri klasických nohaviciach – v ponuke sú aj iné typy oblečenia z džínsoviny – šaty, overaly, košele či saká, vďaka ktorým budete vyzerať skutočne nápadito. V ponuke značky BIG STAR nájdete džínsy rovného strihu – STRAIGHT, ultraštíhle modely SLIM, SKINNY a SUPER SKINNY, ktoré dajú vyniknúť štíhlej postave, PUSH UP, širšie nohavice WIDE.