Ako začať rýchlo podnikať?

Ready-made sro predstavujú firmy, ktoré sú založenom práve nato, aby boli následne v krátkom období predané. Ide o pomerne novú možnosť, ako začať podnikať. Takéto spoločnosti môžu byť vhodne pre každého kto by chcel začať podnikať, čo najskôr. Ak by ste chceli založiť spoločnosť s ručením obmedzeným trvalo by to nejaký ten čas. S ready-made spoločnosťami začínate podnikať prakticky ihneď po vybavení niekoľkých dôležitých záležitosti. Takéto spoločnosti sú riadne zapísané v obchodnom registri. Jednou z výhod je práve rýchlosť začatia viesť podnikateľskú činnosť. Pre porovnanie založenie spoločnosti s ručením obmedzeným trvá približne 20 dni.

Zmluvy

Moderná možnosť, teda kúpa ready-made spoločnosti vám zaberie len 8 dni. Okrem času, ktorý by vám takéto založenie spoločnosti iste zabralo vás založenie bude stať aj nemalo finančných prostriedkov.Pri zakladaní novej spoločnosť s ručením obmedzeným je jednou zo základných a zároveň dôležitých podmienok disponovať sumou 5000€. Je to suma minimálneho imanie spoločnosti. Ready-made takéto minimálne imanie splatené už ma, preto sa nemusíte touto záležitosť zaoberať a ostáva vám voľný čas na iné záležitosti a tiež ušetrené peniaze.

Dokumenty

Okrem zápisu v obchodnom registri, ktoré už bolo spomenuté sú ready-made spoločnosti zaregistrované v živnostenskom registri a tiež na daňovom úrade. Kúpu takýchto inovatívnych spoločnosti akými ready-made iste sú vám umožní, čo v najkratšom čase začať vašu podnikateľskú činnosť. Keďže spoločnosti boli založená práve na ich následný predaj sú k dispozícii na ich okamžitý prevod. Prevod prebieha hladko od podpisu zmluvy sa stávate právoplatným majiteľom ready-made spoločnosti. Ready- made spoločnosti nemajú žiadne skúsenosti s predchádzajúcim podnikaním, teda nevykonali žiadne podnikateľské činnosti. Môžme, preto povedať, že sú to novozaložené spoločnosti. Čo sa týka predmetov podnikania ready-made spoločnosti sa môžu zaoberať rôznymi činnosťami. Môžu to byť napríklad: administratívne služby, počítačové služby, stavebné práce alebo finančne poradenstvo.