Džínsy za každých okolností

Nikdy nevyjdú z módy, sú nestarnúca klasika, ale aj moderné prevedenie, dá sa s nimi experimentovať, dajú sa rôzne kombinovať a nájdete ich v každom šatníku. O čom je reč? No predsa o jeansoch ! Materiál džínsoviny je známy od roku 1873 a popularitu získal masovou výrobou v 50. rokoch minulého storočia. Dnes je to už klasika, ktorá ma prevedenie v rôznych farbách, strihoch, s potlačou, odreninami, ozdobami a v rôznych kombináciách. Menia sa síce podľa sezóny, ale stále sú pevnou súčasťou našich životov. Buďte trendy a štýlová za každých okolností ! Obrovskou výhodou džínsov je všestrannosť – môžete vyskúšať rôzne vzory a vytvoriť si nový štýl.

jeansy

Aké strihy u nás nájdete?

skinny

slim

rovné

široké

dámske boyfriend jeans

legíny

mom jeans

Ak chcete elegantný štýl, vhodné sú kombinácie s blúzkou, kabátikom či svetríkom. Na prechádzku do mesta je možné skombinovať black jeansy s vlneným kabátom či rolákovými svetrami. Tiež si môžete zvoliť typ jeansov podľa vašej postavy tak, aby ste ju zdôraznili alebo naopak, zakryli nedostatky – dámske push-up jeansy nadvihnú zadok a zvýraznia oblé tvary. Džínsy s vysokým pásom sú určené pre tie, ktoré by chceli zdôrazniť štíhly pás. Pastelové bundy sú skvelá sezónna záležitosť a nohavice so širokou nohavicou ukážu postavu v tom najlepšom svetle. Štíhli ľudia zvyčajne siahajú po bielej alebo modrej farbe, pretože opticky dokážu pridať zopár neželaných kíl, naopak, tmavá je optimálna na zoštíhlenie.

jeansy

Ak máte rady zmenu a experimentujete so svojím oblečením, v ponuke máme zaujímavé nohavice s potlačou či odreninami či dierami – girl jeans. V ponuke BIG STAR máme aj výrazné modely netradičnej farby. Čo takto marhuľová alebo zelená? Rozhodne budete neprehliadnuteľná ! Nemusíte zostať len pri nohaviciach – u nás nájdete aj košele, sukne, bundy, saká či overaly a iné doplnky, ktoré sa dajú skvelo kombinovať. Môžete vyzerať pohodlne, elegantne, športovo, ležérne, no najmä – zostať sama sebou v každej situácii. Našu ponuku nájdete na uvedenej stránke.